انجمن خدمات کامپیوتری مایکروسافت
با عرض سلام و احترام. کاربر گرامی به تالار ماکروسافت خوش آمدید
لطفا برای استفاده از تمامی امکانات تالار ثبت نام نمایید
با عرض سلام و احترام. کاربر گرامی به تالار ماکروسافت خوش آمدید
لطفا برای استفاده از تمامی امکانات تالار ثبت نام نمایید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

علم و دانش امروزی بدون فناوری کامپیوتری بی معناست

الرئيسيةپرتال مایکروسافجستجوأحدث الصورثبت نامورود
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» مقایسه دو تکنولوژی RFID و NFC
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالجمعة أغسطس 17, 2012 8:25 am من طرف Microsoft

» چند سوال درباره forumotion
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالأحد فبراير 05, 2012 5:05 am من طرف pedy

» مشکل نیک صالحی
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالخميس ديسمبر 22, 2011 5:41 am من طرف Microsoft

»  IPv6 در برابر IPv4
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالجمعة نوفمبر 25, 2011 7:49 am من طرف Microsoft

» دانلود فشرده ساز محبوب Winrar 4.10 32bit & 64bit
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالسبت أكتوبر 15, 2011 11:17 am من طرف Microsoft

» قوی ترین نرم افزار فشرده سازی با نام WinZip Pro v15.5 Build 9579
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالسبت أكتوبر 15, 2011 11:08 am من طرف Microsoft

» دانلود مرورگر اینترنت اکسپلورر ۱۰ – Internet Explorer 10 Platform
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالسبت أكتوبر 15, 2011 10:59 am من طرف Microsoft

» عجیب ترین و جالبترین کفش های دنیا
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالأربعاء أكتوبر 12, 2011 7:47 am من طرف Microsoft

» طراحی زیبا و شگفت انگیز روی هندوانه ها
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالأربعاء أكتوبر 12, 2011 7:32 am من طرف Microsoft

Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 18 و در تاريخ الجمعة ديسمبر 20, 2013 1:04 am بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا الشهر
لا يوجد مستخدم
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Microsoft
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Vote_rcapابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Voting_barابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Vote_lcap 
sagadpardis
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Vote_rcapابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Voting_barابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Vote_lcap 
pedy
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 21
جديدترين کاربر ثبت نام شده: falliarnau

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 213 في 178 موضوع
مترجم سایت
تعداد بازدیدها از سایت
حدیث روز
ابزار آپلود عکس و فایل
تماس با مدیریت انجمن
با عرض سلام و احترام

از اینکه این فروم را انتخاب کردید متشکریم

شناسه های ارتباطی با مدیریت کل:

Yahoo id : milad_molai
Email : milad_molai@yahoo.com   eshghe_payandeh@yahoo.com
mobile number : (+98)9360310073
web site : www.microsoft-services.epage.ir
forum : www.microsoft-services.forumfa.net

باتشکر

ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند

نويسندهپيام
Microsoft
ریس کل
ریس کل
Microsoft

ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Empty
پستعنوان: ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند   ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Emptyالسبت سبتمبر 17, 2011 6:31 am

ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_door_open-300x216
اگرچه بسیاری از تولیدکنندگان ابر اتومبیلها ،ایالات متحده را نادیده گرفته
اند اما امسال قرار است جدیدترین مدل ابر اتومبیل به آمریکا راه پیدا کند .
مطمئناً ابراتومبیل Pagani Huayra تا قبل از پایان سال ۲۰۱۱ وارد ایالات
متحده خواهد شد. این اطلاعات هفته قبل به تایید پاگانی شرکت ایتالیایی
اسپرت کننده ماشین و سازنده فیبر کربن رسیده است.
با این تفاسیر، Huayra اولین وسیله نقلیه پاگانی خواهد بود که برای استفاده در دسترس ایالات متحده قرار خواهد گرفت .
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_right-300x213
Horacio Pagani بنیانگذار این شرکت در سال ۱۹۹۲ در این باره چنین میگوید:
ما ازین که فرصتی پیدا کرده ایم و توانستیم برند پاگانی را در ایالات
متحده به نمایش بگذاریم بسیار خرسندیم و منتظر موفقیت بیشتر Huayra
هستیم.این اتومبیل نتیجه پنج سال تلاش بی وقفه تیم پگانی است و این برای ما
یک فرصت استثناییست که بتوانیم صنعت ساخت ابر اتومبیلها را در آینده گسترش
دهیم.
این خودرو با موتور توربو تویین AMG 6لیتری کار میکند و سرعتی زیاد معادل
۷۰۰ اسب بخار تولید میکند . هنوز مبلغی برای این اتومبیل بیان نشده است و
امید میرود جزییات بیشتری در این باره تا یک یا چند ماه آینده بدست برسد.
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_engine_left_side-300x198
مشخصات منتشر شده در برخی سایت ها :
موتور : دوقلو توربو – ۶لیتری – ۱۲سیلندر
قدرت : ۷۳۰ اسب بخار
صفر تا ۱۰۰ : ۳٫۳ ثانیه
نهایت سرعت : ۲۳۰ مایل در ساعت
قیمت تقریبی : ۱٫۵ ملیون دلار

دیگر تصاویر :
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_engine_left_side-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_door_open-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_rear-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_engine-150x150
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_front-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند 2012-Pagani-Huayra-at-2011-Geneva-Motor-Show-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_interior-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_wheel-150x150
ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_view_top-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_right-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند 2011-Pagani-Huayra-05-150x150ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند Pagani-Huayra_2011_white_rear-150x150

منبع : pcday.ir
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://microsoft-services.forumfa.net

ابر اتومبیل۲۰۱۱ Pagani Huayra با قدرت موتورAMG مرسدس کار میکند
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1